O NAS

Mali Odkrywcy to nowy obiekt na mapie Pabianic. Tworzymy go z dbałością o każdy detal, z myślą o tych, którzy są najważniejsi – o dzieciach.

Naszą misją jest zapewnienie maluchom najwyższej jakości opieki oraz stworzenie warunków sprzyjających ich rozwojowi oraz najlepszemu samopoczuciu.

Wykwalifikowana i kochająca dzieci kadra, nowoczesne wnętrza i materiały dydaktyczne, piękne zabawki, ciepłe stosunki z rodzicami to tylko niewielka część tego, co mamy do zaoferowania naszym podopiecznym.

Drzwi naszego żłobka i przedszkola dwujęzycznego otwarte zostaną już 2 grudnia i tego właśnie dnia przywitamy Was i Wasze pociechy w dwóch językach – polskim i angielskim. Do zobaczenia!

Nasze priorytety to bezpieczeństwo, zabawa i rozwój.

Rozumiejąc, czym jest miłość i troska rodzicielska, gwarantujemy dostęp do monitoringu wewnętrznego, aby mogli Państwo w każdej chwili zobaczyć uśmiech swojego dziecka. Ponadto możecie Państwo towarzyszyć maluszkom w czasie, gdy będą oswajać się z nowym miejscem.

Szczególną uwagę zwracamy także na żywienie – gwarantujemy zbilansowane, zdrowe i przepyszne posiłki.

Przedszkole oraz żłobek będzie czynne również w soboty. W obiekcie będzie miejsce przeznaczone na wózeczki Waszych dzieci.